Reklama

Od dziś w UM Jarosław zapłacisz kartą lub telefonem

Od dziś, 9 kwietnia, klienci urzędu miasta nie muszą mieć przy sobie gotówki.

Obsługiwane są karty zbliżeniowe, chipowe i z paskiem magnetycznym, aplikacje Blik i zbliżeniowe PeoPay.

Niektórych płatności za pomocą aplikacji mobilnych będzie można dokonywać przy stanowiskach, gdzie załatwiamy nasze sprawy. Będą to opłaty za: wydanie odpisu aktu stanu cywilnego, potwierdzenie zameldowania, zaświadczenia podatkowe, wywóz odpadów, wypisy i wyrysy z MPZP, zajęcie pasa drogowego, zezwolenia na sprzedaż alkoholu. To oferta dla posiadających konto w PeKaO SA i zainstalowaną na telefonie aplikację PeoPay albo posiadających konto w PKO BP lub ING i zainstalowaną na telefonie aplikację Blik.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości