Reklama

Oddał 20 strzałów do swojego psa. Był pijany

Mężczyzna 1,63 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce stanie przed sądem.

Policjanci z Gorzycc zostali powiadomieni, że na prywatnej posesji w Sokolnikach mężczyzna strzela do psa.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, znaleźli krwawiącego psa z ranami głowy i tułowia. Natychmiast przewieźli czworonoga do weterynarza. 

45-letni właściciel zwierzaka był pijany, nie potrafił wytłumaczyć przyczyny swojego zachowania. Trafił do aresztu, a policjanci na jego posesji znaleźli broń palną gładkolufową (tzw. samoróbka) i sporą ilość amunicji, na którą nie posiadał zezwolenia.

Mężczyzna przyznał się do winy, prokurator rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec niego dozór. 45-latek niebawem stanie przed sądem.

Policja przypomina, że za znęcanie się nad zwierzęciem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie broni palnej lub amunicji  bez  zezwolenia od 6 miesięcy do lat 8.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tamara - niezalogowany 2017-11-17 12:09:24

    Taki przygłup i psychopata zasługuje na strzał w durny łeb.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-11-17 15:08:25

    Na wsiach takich debili pełno.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości