Mężczyzna 1,63 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce stanie przed sądem.
Policjanci z Gorzycc zostali powiadomieni, że na prywatnej posesji w Sokolnikach mężczyzna strzela do psa.
Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, znaleźli krwawiącego psa z ranami głowy i tułowia. Natychmiast przewieźli czworonoga do weterynarza.
45-letni właściciel zwierzaka był pijany, nie potrafił wytłumaczyć przyczyny swojego zachowania. Trafił do aresztu, a policjanci na jego posesji znaleźli broń palną gładkolufową (tzw. samoróbka) i sporą ilość amunicji, na którą nie posiadał zezwolenia.
Mężczyzna przyznał się do winy, prokurator rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec niego dozór. 45-latek niebawem stanie przed sądem.
Policja przypomina, że za znęcanie się nad zwierzęciem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie broni palnej lub amunicji bez zezwolenia od 6 miesięcy do lat 8.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taki przygłup i psychopata zasługuje na strzał w durny łeb.
Taki przygłup i psychopata zasługuje na strzał w durny łeb.
Na wsiach takich debili pełno.