Sąd Okręgowy w Przemyślu rozpatrzy sprawę Krzysztofa L., mieszkańca powiatu jarosławskiego, który jest podejrzany o obcowanie płciowe ze swoją nieletnią córkę.
Ze skierowanego tam aktu oskarżenia wynika, że mężczyzna „od bliżej nieustalonego dnia kwietnia 2015 roku do[paywall] bliżej nieustalonego dnia września 2016 roku, w krótkich odstępach czasu, ze z góry powziętym zamiarem, stosując przemoc fizyczną wielokrotnie doprowadzał swoją małoletnią, poniżej 15 roku życia córkę do obcowania płciowego”. Ponadto jak ustaliła Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu Krzysztof L. przy użyciu przemocy doprowadzał małoletnią do poddania się innym czynnościom seksualnym.
Mieszkaniec powiatu jarosławskiego przebywa w tymczasowym areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bez Sądu - obciąć debilowi fiuta. Wstrętny zwyrodnialec. Szkoda, że nie orzeka SR P-śl i sprawiedliwa wśród kasty sedzia Agnieszka T. Miałby zwyrodnialec 12 bez rozprawy.
Wlepić mu 12 lat i ani jednego dnia mniej! Bydle!!!... a przyjrzyjcie się zdjęciu - jakie on ma wypielęgnowane pazurki... jaki delikatny i porządny. Myślałby kto=inteligent.
czy ktoś miał na uwadze dobro dziecka wypisując to? no ale media z tego żyją. a gdzie poszanowanie dla zdrowia psychicznego tej rodziny? czy ktoś w ogóle wspiera tą rodzinę? no i czy w ogóle to jest prawda? ile to razy dziecko chciało się zemścić na ojcu lub matce i rodzic poszedł do więzienia? jak zwykle trzeba dogłębnie zbadać sprawę.
nie było wyroku ale współżył. sędzia nie potwierdził, ale temat jest, osąd juz jest. jak zwykle dziennikarze nie licza sie z ludzmi. za co wy dostajecie kase? ile potrzeba procesow o znieslawienie, ile gazet musi dostac reprymende, zeby ci pseudodziennikarze nauczyli sie pisac bez samosądów? kto daje wam prawo do stawiania wyroków? zero ostroznosci. moze zatrudnijcie nowych ludzi, ktorzy wiedza jak ukladac zdania bez sądzenia? nie pierwszy raz to widac.
nie ważne czy współżył, czy nie, w tytule stwierdziliście, że tak było, pomimo, że jest tylko podejrzenie o to i nie było jeszcze rozprawy. jak zwykle gazeta stawia się na równi z sądem. zatrudnijcie rzetelnych dziennikarzy którzy umieją układać zdania, a nie zniesławiacie ludzi na każdym kroku. podejrzenie a fakt to dwie inne rzeczy.
Powtarzam wiele kobiet dziś ,w ten sposób pozbywa się męża ,oskarżając lub manipulując córkami używają je do swoich celów , znam przypadek gdzie 12 lat walczyła psycholog by oczyścisz z zarzutów ojca którego wrobiła matka za pomocą córki ! Są tez przypadki kiedy córka ma problem z matką sama szuka kontaktu z ojcem by się odegrać na matce -
Pomyśl jeden z drugim nim napiszesz nim osądzisz są córki które wręcz same prowokują by zostały docenione
To ja ciebie Oskarze o najgorsze - obetnie język utnę rękę po tym zacznę wyjaśniać i sadzić ? Twoja logika myślenia ? Na samym końcu okaże się ze nie jest to takie pewne / co w tedy ?
Bez Sądu - obciąć debilowi fiuta. Wstrętny zwyrodnialec. Szkoda, że nie orzeka SR P-śl i sprawiedliwa wśród kasty sedzia Agnieszka T. Miałby zwyrodnialec 12 bez rozprawy.
Wlepić mu 12 lat i ani jednego dnia mniej! Bydle!!!... a przyjrzyjcie się zdjęciu - jakie on ma wypielęgnowane pazurki... jaki delikatny i porządny. Myślałby kto=inteligent.
czy ktoś miał na uwadze dobro dziecka wypisując to? no ale media z tego żyją. a gdzie poszanowanie dla zdrowia psychicznego tej rodziny? czy ktoś w ogóle wspiera tą rodzinę? no i czy w ogóle to jest prawda? ile to razy dziecko chciało się zemścić na ojcu lub matce i rodzic poszedł do więzienia? jak zwykle trzeba dogłębnie zbadać sprawę.