Reklama

Opel spłonął pod wiatą garażową

Dzisiejszej nocy, 29 bm, ok. godz. 1, policjanci pracowali na miejscu pożaru, do jakiego doszło w Zaklikowie, przy ulicy Sandomierskiej.

Spalił się opel astra stojący pod garażową wiatą. Płomienie objęły też 2 komplety opon, kosiarkę elektryczną i inne przedmioty należące do 50-letniej kobiety.
Pokrzywdzona straty oszacowała na 35 tys. zł.

Spaleniu uległa też należąca do 68-letniego mężczyzny drewniana szopa. Zajęła się od palącej się wiaty. Właściciel straty ocenił na 2 tys. zł.   Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości