Przemyśl od dawna ma opinię wyludnionego miasta, ale od kiedy wprowadzono ograniczenia związane z koronawirusem, ulice opustoszały niemal zupełnie.
Ruch samochodowy na ulicach jest wyraźnie mniejszy od czwartku, kiedy zamknięto szkoły, przedszkola oraz kina i inne placówki kulturalne. W kolejnych dniach doszły kolejne ograniczenia. Od soboty zamknięte są bary i restauracje, które mogą tylko serwować dania na wynos. Zamknięte są też centra handlowe.
W sobotę ruch pod supermarketami również był mniejszy niż normalnie.
Zdjęcia zrobione w sobotę, 14 marca, w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam pytanie? Po co kursują puste autobusy? Po co wogle kursują skoro zalecane jest bycie w domu?moim zdaniem wszyscy powinni przejść przez te dwa tygodnie w domu
W Przemyślu o 7 rano w niedziele to chyba zawsze było pusto :)
Lekarze ,pielęgniarki,policja,wojsko itp branże też nie powinny pracować jak wszyscy to wszyscy i powstanie haos w kraju i państwo bezprawia Moje zdanie zanim zaczniesz pisać to najpierw pomysl
A jak tam w Arłamowie, człowieczek z koszulokom "KOŃstyucja" i kijkami w rękach był?
Zanim pojawił się koronawirus tez można było zrobić bez większego wysiłku zdjęcia równie opustoszałego Rynku, Serbańskiej czy Kazimierzowskiej. W dni nie wolne od pracy i cieplejsze niż dzisiejszy. Przed południem, w południe jak i po południu. Kto się przechadzał, ten wie.
Są ludzie, którzy muszą pracować a nie wszyscy są zmotoryzowani. Gorzej, ze w tych autobusach funduje się pasażerom "Koronaparty" - kontroler bierze od każdego legitymację do ręki... brr... A Prezydent uważa, że wszystko ok.
Niestety nawet puste ulice nie zabezpieczą przed pandemią która jest przed nami.
Za dwa tygodnie to dopiero będzie apogeum pandemii.
Jeżdżą jak w dni wolne od nauki szkolnej czyli jak w wakacje z mniejszą częstotliwością. Jak przestaną jeździć zaraz będziesz pisał, że twoja babcia nie ma jak się dostać do lekarza
Prezydencie burdel masz Pan w mieście szkoły i przedszkola są zamknięte nauczycieli nie ma a obsługa pracuje sprzątaczki, kucharki czy konserwatorzy pytam po jaki h..j i dla kogo jak nikogo nie ma paranoja jak wszyscy mają być w domach to wszyscy w miarę zdrowego rozsądku,którego wam brakuje.
Ludzie, jeżeli nie musicie to naprawdę nie wychodźcie!
ty gderacz to by nawet stara prostytuta nie dogodziła . Oni po prostu tak maja i tak musza biadolić .
Przyroda nie znosi pustki. We czwartek i w piątek ulice zapełnili ukraińcy, zwołani "przez nie wiadomo kogo" . Do pociągów podobno. Deszczyca rżnie głupa i cuduje na fejsie. Czy to jeszcze Polska?
Mam pytanie? Po co kursują puste autobusy? Po co wogle kursują skoro zalecane jest bycie w domu?moim zdaniem wszyscy powinni przejść przez te dwa tygodnie w domu
W Przemyślu o 7 rano w niedziele to chyba zawsze było pusto :)
Lekarze ,pielęgniarki,policja,wojsko itp branże też nie powinny pracować jak wszyscy to wszyscy i powstanie haos w kraju i państwo bezprawia Moje zdanie zanim zaczniesz pisać to najpierw pomysl