Zielony koktajl ogórkowo-miętowy to ciekawa propozycja na lekkostrawną, zdrową przekąskę – nie tylko dla osób będących na diecie! Wspaniale orzeźwia (zwłaszcza latem), wspomaga oczyszczanie organizmu, ma pozytywny wpływ na procesy trawienia i – co najważniejsze – smakuje wyśmienicie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze