Reklama

Ósmy przypadek koronawirusa w naszym województwie

15/03/2020 10:22

Badanie potwierdziło wirusa u kobiety w sile wieku z powiatu leżajskiego.

Rzecznik prasowy wojewody Małgorzata Waksmundzka-Szarek poinformowała dziś rano, że badania laboratoryjne potwierdziły do tej pory 8 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2. Ostatni 8 przypadek to kobieta w sile wieku z powiatu leżajskiego, która miała styczność z Covid-19. Jej stan jest dobry.

– Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1475 osób, dla 837 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 55 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej  Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 393 testów – informuje M. Waksmundzka-Szarek.

Reklama

W całej Polsce stwierdzono 111 zachorowań. 3 osoby zmarły.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama