Badanie potwierdziło wirusa u kobiety w sile wieku z powiatu leżajskiego.
Rzecznik prasowy wojewody Małgorzata Waksmundzka-Szarek poinformowała dziś rano, że badania laboratoryjne potwierdziły do tej pory 8 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2. Ostatni 8 przypadek to kobieta w sile wieku z powiatu leżajskiego, która miała styczność z Covid-19. Jej stan jest dobry.
– Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1475 osób, dla 837 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 55 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 393 testów – informuje M. Waksmundzka-Szarek.
W całej Polsce stwierdzono 111 zachorowań. 3 osoby zmarły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze