Reklama

Otarli się o medal

19/06/2019 09:30

Dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żurawicy wzięły udział w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Turniej wpisywał się w program XXVI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku” Elbląg 2019. Drużyna starszych chłopców była blisko medalu, ale ostatecznie zajęła 5. miejsce. Drużyna młodsza zajęła natomiast 9. miejsce.

Już w najbliższy weekend (21 – 23.06.) drużyny unihokejowe UKS Pancerni Żurawica wezmą udział w Światowych Igrzyskach Sportowych Młodzieży w Klagenfurcie - UNITED WORLD GAMES. Klub prosi o pomoc finansową w organizacji wyjazdu – nr konta BS w Żurawicy 61 9113 0004 2001 0011 0334 0001.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wolflarsen - niezalogowany 2019-11-07 07:00:15

    We use the latest software to make sure that every client’s paper is 100% original and error-free. Contact us if you need to write some homework. <a href="termpaperwriter.org">paper writer</a>

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama