Reklama

Paralimpizm jest we krwi!

Już w najbliższy piątek, 27 września, na stadionie Juvenii im. Jarosława Kłymińskiego w Przemyślu odbędzie się piknik sportowy „Paralimpizm mam we krwi”.

Impreza ma na celu nie tylko promować aktywność fizyczną wśród osób z niepełnosprawnościami, ale też idee olimpijskie i paralimpiady wśród lokalnej społeczności.

Start o g. 10! Zapraszamy!

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/09/2024 10:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama