200 zawodników i 20 zespołów wzięło udział w 5. edycji Wakacyjnej Ligi Salezjańskiej. Turniej na boisku przy szkole salezjańskiej rozgrywany był w sierpniu. Finały odbyły się w sobotę, 25 sierpnia.
W kategorii wiekowej 2005 i młodsi zwyciężyli bezapelacyjnie Partyzanci Przemyśl, którzy wygrali wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasował się[paywall] UKS Orlik Przemyśl 2006, natomiast miejsce trzecie zajął Czuwaj Wiaro Przemyśl 2006.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze