Reklama

Paulina Pawlak z brązem na Mistrzostwach Europy

11/06/2016 08:37

Zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate wzięli udział w XXX Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate Juniorów i Seniorów.

21 i22 maja br. w Varnie w Bułgarii odbyły się XXX Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Juniorów i Seniorów. Wzięło w nich udział prawie 600 zawodników z 25 państw. W mistrzostwach uczestniczyła również szeroka kadra polska, a także zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate: Paulina Pawlak, Karolina Barylak i Filip Hawro. Dzięki wysokim wynikom w ubiegłym i obecnym sezonie zostali powołani przez Polski Związek Karate do kadry polskiej. Wielki sukces na mistrzostwach odniosła Paulina Pawlak, która wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite juniorek /-55 kg/.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama