Zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate wzięli udział w XXX Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate Juniorów i Seniorów.
21 i22 maja br. w Varnie w Bułgarii odbyły się XXX Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Juniorów i Seniorów. Wzięło w nich udział prawie 600 zawodników z 25 państw. W mistrzostwach uczestniczyła również szeroka kadra polska, a także zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate: Paulina Pawlak, Karolina Barylak i Filip Hawro. Dzięki wysokim wynikom w ubiegłym i obecnym sezonie zostali powołani przez Polski Związek Karate do kadry polskiej. Wielki sukces na mistrzostwach odniosła Paulina Pawlak, która wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite juniorek /-55 kg/.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze