Reklama

Pechowy piątek 13 dla kierowcy tira. Wyleciał na łuku z drogi i staranował ogrodzenie

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 13 marca, ok godziny 9.

Dzisiaj, w piątek 13 marca, doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch ciężarówek. Po godz. 9 na zakręcie ul. 1000-lecia kierowca scani rozpoczął wyprzedzanie na łuku jezdni, podczas którego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia czołowego, jadący z naprzeciwka kierowca mercedesa ratował się, zjeżdżając na pobocze. Było to jedyne wyjście, ponieważ droga w tym miejscu jest bardzo wąska. Ciężarówka staranowała ogrodzenie posesji. Pojazd zatrzymał się dopiero na drzewie.

Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.  Kierowcy nie przekroczyli prędkości, skończyło sie więc na mandacie dla 39-letniego kierowcy scanii. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Andrzej - niezalogowany 2015-03-14 19:38:39

    TIRY na TORY - nie było budowy dróg dla Tirów tylko dla osobówek i małych dostawców - więc czemu wpuszczono Tiry?  - maszynista ciągnie około  40-ści do 80 -ciu i więcej tirów a kierowca Tira tylko jeden czy 1,5 wagonu - wybryk POlityków Polskiego? Rządu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama