Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 13 marca, ok godziny 9.
Dzisiaj, w piątek 13 marca, doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch ciężarówek. Po godz. 9 na zakręcie ul. 1000-lecia kierowca scani rozpoczął wyprzedzanie na łuku jezdni, podczas którego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia czołowego, jadący z naprzeciwka kierowca mercedesa ratował się, zjeżdżając na pobocze. Było to jedyne wyjście, ponieważ droga w tym miejscu jest bardzo wąska. Ciężarówka staranowała ogrodzenie posesji. Pojazd zatrzymał się dopiero na drzewie.
Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń. Kierowcy nie przekroczyli prędkości, skończyło sie więc na mandacie dla 39-letniego kierowcy scanii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.TIRY na TORY - nie było budowy dróg dla Tirów tylko dla osobówek i małych dostawców - więc czemu wpuszczono Tiry? - maszynista ciągnie około 40-ści do 80 -ciu i więcej tirów a kierowca Tira tylko jeden czy 1,5 wagonu - wybryk POlityków Polskiego? Rządu
TIRY na TORY - nie było budowy dróg dla Tirów tylko dla osobówek i małych dostawców - więc czemu wpuszczono Tiry? - maszynista ciągnie około 40-ści do 80 -ciu i więcej tirów a kierowca Tira tylko jeden czy 1,5 wagonu - wybryk POlityków Polskiego? Rządu