Reklama

Peugeot dachował i skosił latarnię. Kierowca miał 1,5 promila

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj, 22 marca. Pojazd dachował, uszkadzając po drodze słup oświetleniowy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W niedzielę nad  ranem pijany mieszkaniec Szufnarowej wybrał sie na przejażdżkę peugeotem. W trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem, samochód dachował i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie zderzył się ze słupem oświetleniowym. 

Funkcjonariusze strzyżowskiej komendy policji na miejscu wypadku zastali zniszczony pojazd oraz 24-letniego kierowcę i 21- letniego pasażera. Od 24-latka czuć było silną woń alkoholu, funkcjonariusze przeprowadzili więc badanie alkotestem, które wykazało, że młody kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 24-latek stracił prawo jazdy i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, ograniczenia wolności lub grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów na czas od roku do 10 lat. 

Reklama


fot.KPP Strzyżów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama