Trzy wygrane zanotowali na swoim koncie reprezentanci naszego regionu w 4. kolejce IV-ligowych zmagań (24 – 25 sierpnia br.).
KS Wiązownica awansował na czwarte, JKS 1909 Jarosław na piąte, a Piast Tuczempy na szóste miejsce w ligowej tabeli – wszystko dzięki wygranym przez podopiecznych odpowiednio grającego trenera Walerija Sokołenki, Pawła Załogi i Marka Strawy meczach. Ci pierwsi sprawili tęgie lanie Sokołowi z Kolbuszowej Dolnej, wygrywając aż 1:6 (0:3), a bramki strzelili: Kacper Rop 3, Patryk Róg, Jakub Szafar i Bartłomiej Gliniak.
Ci drudzy bardzo miłą niespodziankę, pokonując w Ropczycach wysoko notowanych Błękitnych 0:1 (0:1), a autorem jedynego trafienia był Sebastian Sobolewski.
Ci trzeci zaś minimalnie, ale jak najbardziej zasłużenie, wygrali u siebie z Polonią Przemyśl. Zespołem, który poniósł już czwartą z rzędu porażkę i wciąż nie zaznał smaku choćby punktu w sezonie 2019 – 2020.
Drugiej z rzędu bardzo wysokiej porażki na własnym stadionie doznał beniaminek z Pruchnika. Tym razem uległ liderowi z Głogowa Małopolskiego 1:5 (0:3) i prawdę powiedziawszy był to najmniejszy wymiar kary dla Startu. Jedynego gola z rzutu karnego strzelił Waldemar Znamieńczyków.
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Buczkowski 14. min, 1:1 Kowalski 37. min, 2:1 Pluta 76. min.
Piast: Strawa – Pluta, Sobol, Noga, Pasaj (60. Barszczak) – Wielgosz, Wota, Kloc, Czub (80. Demski) – Wiącek, Buczkowski (77. Jaroch).
Polonia: Kuźma – Czuryk, Kuźniar, Adamski (60. Sedlaczek), Gielarowski – Błahuciak – Kowalski, Kazek, Janas (46. Głuszko) – Sawczuk – Piątek.
Sędziował: Maciej Kisiel (Ropczyce). Żółte kartki: Pasaj, Noga oraz Gielarowski i Sedlaczek. Czerwona kartka: Gielarowski (61. – druga żółta). Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze