29 czerwca w Cieszanowie odbyła się po raz piąty Cieszanowska Dycha ku pamięci Wojtka Pałczyńskiego.
W rywalizacji pań na dystansie 10 km najlepsza okazała się Judyta Amrożkiewicz-Gromek, zaraz za nią przybiegły Anna Śliwa oraz Monika Picur. Wśród panów bezkonkurencyjny był Kamil Kawalerski, a kolejni w klasyfikacji byli Krzysztof Jaworski i Karol Majewski.
Rywalizację nordic walking na dystansie 5,4 km zwyciężała Małgorzata Kubiszyn. Na podium stanęli też Grzegorz Gwozda i Wiesława Kubiszyn.
W biegu brało udział 71 biegaczek i biegaczy oraz 10 chodziarzy nordic walking. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze