Jak poinformowała tuż przed godziną 18 rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek, dzisiaj (21 marca br.) na Podkarpaciu potwierdzono kolejnych pięć przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Łącznie chorych na COVID-19 w naszym województwie jest 25 osób.
– To cztery osoby z powiatu mieleckiego, którzy są w dobrym stanie. Przebywają w ścisłej kwarantannie oraz mężczyzna z powiatu niżańskiego, który jest hospitalizowany – wyliczyła M. Waksmundzka-Szarek.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6 tys. 477 osób, a 6 tys. 20 osób są poddane kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 68 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wykonano 985 testów.
Równocześnie z informacją przekazaną przez rzecznik prasową wojewody podkarpackiego pojawiła się podobna ze strony Ministerstwa Zdrowia, dotycząca dzisiejszych przypadków w Polsce. Łącznie było ich 40. Oprócz pięciu z Podkarpacia, potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z województwa łódzkiego, 7 osób z województwa śląskiego, 5 osób z województwa dolnośląskiego, 3 osób z województwa pomorskiego i 1 osoby z województwa małopolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce to 492, z czego 5 osób zmarło. Wykonanych zostało 15 tys. 84 testy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ile jest na tym terenie osób zaatakowanych przez nowotwory? Proszę o statystyki zachorowań. Nikt do tej pory nie widział ludzi, którzy cierpią i umierają z powodu "raka"? Czemu nikt do tej pory nie bił na alarm? Psychoza jak widać trwa nadal.
Ale z zagranicy syfu nam nawiezli masakra
Takich pytań można postawić dużo więcej np. nie ma tygodnia od jakichś krwawych jatek z użyciem rozmaitych ostrych narzędzi typu; noże, siekiery, tasaki itp. Ludzie okaleczają się i mordują na potęgę !!!Tyle wypadków samochodowo-komunikacyjnych itp. itd. etc. Dlaczego tak się dzieje ?!? Może część odpowiedzi na to, w pigułce, znajdziecie poniżej:BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Trzeba więcej osób pościągać zarażonych z zagranicy to już będzie tragedia . Wspaniały program PiSu powrót do domu przynosi efekty bo przecież o to chodziło w programie partyjnym.
Chodzi o strategię przedwyborczą, a ta gra na korzyść rządzących. Tak naprawdę o nic więcej nie chodzi, bo PiS jest w stanie rozłożyć gospodarkę na kolana byle wygrać wybory. Żadne koszty nie mają dla pisowców znaczenia, tym bardziej że to koszt publiczny, nie prartyjny
dlaczego nie sprawdzacie dokładnie kto wrócił za granicy czy sklepy cos robią na bezpieczenstwa naszego ? Najlepiej zpozamykac wszystkie instytucje państwowe a co z nami zwykłymi ludzimi ? my sie juz nie liczymy ?
darek przecież niedługo umrzesz na koronę więc w czym problem...
A ile jest na tym terenie osób zaatakowanych przez nowotwory? Proszę o statystyki zachorowań. Nikt do tej pory nie widział ludzi, którzy cierpią i umierają z powodu "raka"? Czemu nikt do tej pory nie bił na alarm? Psychoza jak widać trwa nadal.
Ale z zagranicy syfu nam nawiezli masakra
Takich pytań można postawić dużo więcej np. nie ma tygodnia od jakichś krwawych jatek z użyciem rozmaitych ostrych narzędzi typu; noże, siekiery, tasaki itp. Ludzie okaleczają się i mordują na potęgę !!!Tyle wypadków samochodowo-komunikacyjnych itp. itd. etc. Dlaczego tak się dzieje ?!? Może część odpowiedzi na to, w pigułce, znajdziecie poniżej:BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL