Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło wczoraj, 30 bm., przed godz. 18, w Zawierzbiu, w pobliżu wjazdu na autostradę.
Kierowca vauxhalla wyprzedzał inny pojazd i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem.
Jak podaje KWP: "20-letni kierowca vauxhalla wyjaśnił, że wyprzedzał, jadąc za innym autem, gdy oba pojazdy wróciły na swój pas, samochód przed nim miał gwałtownie przyhamować, w wyniku czego zahaczył o tył tego pojazdu, stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z motocyklistą. Kierowca wspomnianego samochodu odjechał z miejsca zdarzenia."
Do szpitali trafliło 5 rannych osób – motocyklista, kierowca i 3 pasażerów z vauxhalla. Kierujący był trzeźwy, od 42-letniego motocyklisty pobrano krew do badań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze