Reklama

Pięć osób rannych w wypadku

Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło wczoraj, 30 bm., przed godz. 18, w Zawierzbiu, w pobliżu wjazdu na autostradę.

Kierowca vauxhalla wyprzedzał inny pojazd i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem.

Jak podaje KWP: "20-letni kierowca vauxhalla wyjaśnił, że wyprzedzał, jadąc za innym autem, gdy oba pojazdy wróciły na swój pas, samochód przed nim miał gwałtownie przyhamować, w wyniku czego zahaczył o tył tego pojazdu, stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z motocyklistą. Kierowca wspomnianego samochodu odjechał z miejsca zdarzenia."

Do szpitali trafliło 5 rannych osób – motocyklista, kierowca i 3 pasażerów z vauxhalla.  Kierujący był trzeźwy, od 42-letniego motocyklisty pobrano krew do badań.  


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości