Urzekające zakątki miasta i nadsańskiego wybrzeża okiem fotografika Roberta Jankowiaka. Nagrania z drona wykonane w sierpniu tego roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może i to artystyczne ale dla mnie jako laika nie do przyjęcia. Chciałem się pochwalić znajomym i przesłać im filmik, ale zrezygnowałem. Jakość zdjęć fatalna (ostrość, kontrast itp.), stanowczo za dużo mgły i oparów, w dodatku większość ujęć pod słońce co praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie urzekających zakątków miasta.
ten film otuchy dodaje... pokazuje Piękno tego grodu nad sanem i to że ze wszystkich problemów które go obecnie trapią może wyjść... jeżeli tylko będzie chciało...
Może i to artystyczne ale dla mnie jako laika nie do przyjęcia. Chciałem się pochwalić znajomym i przesłać im filmik, ale zrezygnowałem. Jakość zdjęć fatalna (ostrość, kontrast itp.), stanowczo za dużo mgły i oparów, w dodatku większość ujęć pod słońce co praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie urzekających zakątków miasta.
Piękna mgła:D
ten film otuchy dodaje... pokazuje Piękno tego grodu nad sanem i to że ze wszystkich problemów które go obecnie trapią może wyjść... jeżeli tylko będzie chciało...