Reklama

Piękny gest na rzecz hospicjum. Bal charytatywny przyniósł realną pomoc

Ponad 40 tys. zł udało się zebrać 20 stycznia, podczas tegorocznego balu charytatywnego na rzecz Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II. Wspomniana kwota to efekt licytacji i sprzedaży przekazanych przez sponsorów darów. Pozwoli zaspokoić część potrzeb placówki.

Jak twierdzą przedstawiciele hospicjum, to nie koniec podliczania zgromadzonych funduszy, jest więc szansa, że wynik zbiórki jeszcze się powiększy. Była ona możliwa dzięki trzeciej już edycji imprezy zorganizowanej na rzecz pacjentów onkologicznych w stanie terminalnym, będących podopiecznymi placówki. W tym roku bawiono się w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM. Główną atrakcją był koncert Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem. Akcentów muzycznych było jednak więcej. Swoim talentem wokalnym zachwyciła zebranych Olivia Wardyga, uczennica Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu, mająca na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Swoje pięć minut miał także Zbigniew Poręba, który zaproponował zebranym powrót do klasyki i takich utworów, jak „O sole mio” czy  „Brunetki, blondynki”. Niemały aplauz wzbudziły też występy młodych tancerzy ze Szkoły Tańca „Takt” czy pokaz mody w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Emocje sięgnęły zenitu podczas licytacji wartościowych przedmiotów przekazanych przez sponsorów, wśród których były...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 54% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama