Reklama

Pierwsza akcja krwiodawstwa w Tryńczy [ZDJĘCIA]

Niemal 7000 ml krwi udało się zebrać podczas pierwszej akcji honorowego oddawania krwi w Tryńczy. Ten drogocenny dar zbierano, by zabezpieczyć odpowiednie zasoby krwi na Podkarpaciu na Światowe Dni Młodzieży.

Akcję 24 bm. zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Florian” przy OSP w Tryńczy we współpracy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Przeworsku. Krew oddać chciało 40 dawców, ale finalnie udało się to 15 osobom. By zachęcić krwiodawców do przyłączenia się do akcji, dla każdego z nich klub „Florian” przygotował poczęstunek i miły upominek. – Mamy nadzieję, że postawa okazana przez wszystkich uczestników znajdzie godnych naśladowców wśród całego społeczeństwa naszej gminy i nie tylko. Dziękujemy wszystkim za życzliwość, a przede wszystkim za aktywne uczestnictwo w akcji – podsumowują Joanna Kot, z Urzędu Gminy w Tryńczy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-07-26 20:51:52

    No rewelacja ale gdzie jest wójt ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości