Niemal 7000 ml krwi udało się zebrać podczas pierwszej akcji honorowego oddawania krwi w Tryńczy. Ten drogocenny dar zbierano, by zabezpieczyć odpowiednie zasoby krwi na Podkarpaciu na Światowe Dni Młodzieży.
Akcję 24 bm. zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Florian” przy OSP w Tryńczy we współpracy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Przeworsku. Krew oddać chciało 40 dawców, ale finalnie udało się to 15 osobom. By zachęcić krwiodawców do przyłączenia się do akcji, dla każdego z nich klub „Florian” przygotował poczęstunek i miły upominek. – Mamy nadzieję, że postawa okazana przez wszystkich uczestników znajdzie godnych naśladowców wśród całego społeczeństwa naszej gminy i nie tylko. Dziękujemy wszystkim za życzliwość, a przede wszystkim za aktywne uczestnictwo w akcji – podsumowują Joanna Kot, z Urzędu Gminy w Tryńczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
No rewelacja ale gdzie jest wójt ?