Reklama

Pierwsza porażka Wólczanki. Sokół rozbił Izolator. Derby na remis

18 i 19 marca br. rozegrana została 19. kolejka IV ligi podkarpackiej. Po 18 spotkaniach pierwszą porażkę w sezonie 106 – 2017 poniosła ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska.

Podopieczni Grzegorza Sitka znaleźli pogromcę w zespole Wisłoka Wiśniowa. Problemy były już w 18. kolejce, kiedy lider wyszedł z dużych opresji w Ropczycach. Tym razem szczęście już im nie dopisało. Wólczanka przegrała 2:1 (2:0), a autorem honorowego trafienia w 78. min był Mateusz Kocur.

Nie znaczy to, że drugi w tabeli Izolator Boguchwała cokolwiek odrobił z 7-punktowej straty do Wólczanki. Różnica jaka była, taką pozostała. Wszystko przez znakomity występ Sokoła Sieniawa, który na własnym boisku rozbił 3:0 (1:0) popularną „Izolację”. Dwie bramki dla podopiecznych Tomasza Orłowskiego zdobył Mateusz Jędryas (31. i 90.+2 min), jedną dołożył Dawid Gnatek (52. min).

Reklama

Dość niespodziewanie, bo remisowo, zakończył się derbowy pojedynek w Przemyślu.

Drugie zwycięstwo na wiosnę odniósł KS Wiązownica, który efektownie rozprawił się w Jaśle z tamtejszymi Czarnymi 1910. Wygrał 5:1 (1:0), a bramki strzelili: Sebastian Pawlak (34. min), Walerij Sokołenko (48. min), Adrian Mołdoch (57. min), Kacper Rop (81. min) i Michał Daniel (90. min).

Frajersko komplet punktów w Nowej Dębie stracił Piast Tuczempy. Prowadząc już 1:3 zremisował 3:3 (1:3). Dwukrotnie bramkarza Stali Bujaka pokonał Rafał Noga (21. i 45.+1 min), a raz Karol Wota (38. min).

Reklama

Ponownie nie powiodło się Startowi Pruchnik, który bardzo odważnie u siebie poczynał sobie w potyczce ze znacznie wyżej notowanym Rzemieślnikiem Pilzno, ale finalnie musiał uznać jego wyższość, przegrywając 1:2 (1:0). Bramkę strzelił w 40. min Albert Jarosz.

Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Świst 31. min, 1:1 Trawka 40. min, 2:1 Adamski 51. min, 2:2 Buczkowski 77. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Kocój, Kmiotek – Skała, Trawka (78. Głuszko) – Adamski (80. Stysiał), Kazek, Wanat – Piątek.
Orzeł: Kurosz – Misiąg, Jarosz, Kyć, Broda – Gołębiowski (71. Kowal), Mikulec, Boratyn (71. Misiło), Kudła (60. Buczkowski), Pigan (56. Struś) – Świst.
Sędziował: Mateusz Warzocha (Kolbuszowa). Żółta kartka: Misiąg. Widzów: 400.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości