Dzisiaj (4 września br.) rozpoczęła się 7. kolejka IV-ligowych spotkań (większość meczów zaplanowana jest na 7 i 8 września br.). Rozegrane zostały dwa mecze.
W pierwszym z nich zmierzyły się zespoły z dolnych rejonów tabeli. W Przemyślu Polonia gościła rezerwy II-ligowej Stali Stalowa Wola. To była kolejna szansa dla podopiecznych Piotra Ciska na dziewiczą wygraną w sezonie 2019 – 2020. Przez godzinę gospodarze nie potrafili się przebić przez wzmocnioną defensywę młodych stalowowolan. Przełamać się ich opór udało się dopiero w 64. min przez Pawła Piątka. Była to pierwsza bramka napastnika Polonii w tym sezonie. Czołowy strzelec ligi sprzed dwóch lat tak się rozochocił, że ostatecznie ustrzelił hat-tricka. Dwa kolejne trafienia zaliczył w 79. i 88. min. Rezerwy Stali – za sprawą Kacpra Piotrowskiego – zdobyły honorowego gola w 83. min. Mecz zakończył się wygraną przemyślan 3:1 (0:0) i był to pierwszy triumf polonistów w tym sezonie.
W drugim dzisiejszym pojedynku Stal II Mielec wygrała 2:0 (2:0) z Izolatorem Boguchwała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze