Reklama

Pierwsza wygrana Polonii. Hat-trick Piątka

Dzisiaj (4 września br.) rozpoczęła się 7. kolejka IV-ligowych spotkań (większość meczów zaplanowana jest na 7 i 8 września br.). Rozegrane zostały dwa mecze.

W pierwszym z nich zmierzyły się zespoły z dolnych rejonów tabeli. W Przemyślu Polonia gościła rezerwy II-ligowej Stali Stalowa Wola. To była kolejna szansa dla podopiecznych Piotra Ciska na dziewiczą wygraną w sezonie 2019 – 2020. Przez godzinę gospodarze nie potrafili się przebić przez wzmocnioną defensywę młodych stalowowolan. Przełamać się ich opór udało się dopiero w 64. min przez Pawła Piątka. Była to pierwsza bramka napastnika Polonii w tym sezonie. Czołowy strzelec ligi sprzed dwóch lat tak się rozochocił, że ostatecznie ustrzelił hat-tricka. Dwa kolejne trafienia zaliczył w 79. i 88. min. Rezerwy Stali – za sprawą Kacpra Piotrowskiego – zdobyły honorowego gola w 83. min. Mecz zakończył się wygraną przemyślan 3:1 (0:0) i był to pierwszy triumf polonistów w tym sezonie.

W drugim dzisiejszym pojedynku Stal II Mielec wygrała 2:0 (2:0) z Izolatorem Boguchwała.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama