Reklama

Pierwsza wygrana spadkowicza. Orzeł postawił się JKS-owi

Dwa bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania derbowe przykuwały ciekawość kibiców z naszego regionu w 4. kolejce IV-ligowych spotkań (28 – 29 sierpnia br.).

W Przeworsku Orzeł, który tydzień wcześniej wygrał po raz pierwszy w sezonie, chciał pójść za ciosem i wysoko zawiesić poprzeczkę JKS Jarosław. Nie zawsze chcieć to móc, ale tym razem podopieczni Pawła Załogi rozegrali dobre zawody i urwali punkty faworytowi. A że rezerwy ekstraklasowej mieleckiej Stali nie próżnowały i odniosły czwarte zwycięstwo w czwartym spotkaniu, team Arkadiusza Barana stracił fotel lidera. Spadł nawet na 3. miejsce, zdystansowała go bowiem Polonia Przemyśl, która minimalnie pokonał u siebie Ekoball Stal Sanok. Drugi derbowy pojedynek rozegrany został w Tuczempach, gdzie Piast mierzył się z KS Wiązownica. Ekipa Marka Strawy zamierzała odkuć się za pechową porażkę w Kamieniu, ale spadkowicz także miał bardzo ambitny cel: pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Marzenia spełnili ci drudzy, którzy po bramce Patryka Zielińskiego zainkasowali trzy punkty i przesunęli się w tabeli. Teraz powinno być już coraz lepiej. Drugiej bardzo wysokiej porażki na własnym stadionie doznał MKS Kańczuga. Po 0:5 w 2. kolejce z MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne, zespół Arkadiusza Kiszki w identycznych rozmiarach został rozbity przez Sokół Kamień.

 


Reklama

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1:1 (1:0)

Piast Tuczempy – KS Wiązownica 0:1 (0:1)

Polonia Przemyśl – Ekoball Stal Sanok 1:0 (1:0)

MKS Kańczuga – Sokół Kamień 0:5 (0:3)


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama