Reklama

Pierwsze miejsce dla Oleszyc

11/04/2016 16:00

Gimnazjaliści z Oleszyc zajęli pierwsze miejsce w I etapie kwalifikacji turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup 2016. Do dalszych rozgrywek awansowała również drużyna z Lisich Jam.

Zawody odbyły się w Zespole Szkół Publicznych w Dachnowie. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znaleźli się gimnazjaliści ze Starego Dzikowa, Cewkowa, Lisich Jam oraz Baszni Dolnej, a w grupie B z Dachnowa, Łukawca, Oleszyc i z Gimnazjum nr 1 w Lubaczowie.

Grupę A wygrali gimnazjaliści z Lisich Jam, wyprzedzając drużynę ze Starego Dzikowa. W grupie B bezkonkurencyjni byli młodzi piłkarze z Oleszyc. Na drugim miejscu znaleźli się natomiast lubaczowianie.

Reklama

W półfinale Lisie Jamy pokonały Lubaczów 2:0, a Oleszyce wygrały ze Starym Dzikowem 4:2. W finale, po zaciętym boju, gimnazjaliści z Oleszyc pokonali rówieśników z Lisich Jam 4:2. Te dwie drużyny awansowały do drugiego etapu kwalifikacji turnieju Coca-Cola Cup 2016.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Sikora, Wojciech Kudła, Karol Czajkowski, Patryk Janczura, Kamil Matacz, Sebastian Owca, Michał Wacnik, Konrad Węgrzyn, Hubert Chromiński, Mateusz Stachniak oraz Michał Baran. Trener: Mieczysław Zadworny.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama