Gimnazjaliści z Oleszyc zajęli pierwsze miejsce w I etapie kwalifikacji turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup 2016. Do dalszych rozgrywek awansowała również drużyna z Lisich Jam.
Zawody odbyły się w Zespole Szkół Publicznych w Dachnowie. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znaleźli się gimnazjaliści ze Starego Dzikowa, Cewkowa, Lisich Jam oraz Baszni Dolnej, a w grupie B z Dachnowa, Łukawca, Oleszyc i z Gimnazjum nr 1 w Lubaczowie.
Grupę A wygrali gimnazjaliści z Lisich Jam, wyprzedzając drużynę ze Starego Dzikowa. W grupie B bezkonkurencyjni byli młodzi piłkarze z Oleszyc. Na drugim miejscu znaleźli się natomiast lubaczowianie.
W półfinale Lisie Jamy pokonały Lubaczów 2:0, a Oleszyce wygrały ze Starym Dzikowem 4:2. W finale, po zaciętym boju, gimnazjaliści z Oleszyc pokonali rówieśników z Lisich Jam 4:2. Te dwie drużyny awansowały do drugiego etapu kwalifikacji turnieju Coca-Cola Cup 2016.
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Sikora, Wojciech Kudła, Karol Czajkowski, Patryk Janczura, Kamil Matacz, Sebastian Owca, Michał Wacnik, Konrad Węgrzyn, Hubert Chromiński, Mateusz Stachniak oraz Michał Baran. Trener: Mieczysław Zadworny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze