Potwierdzono dzisiaj pierwszy przypadek koronawirusa u kobiety z powiatu przemyskiego.
Jest to kobieta (mieszkanka gminy Dubiecko) w sile wieku, której stan określono jako dobry. Jest hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie, jako w szpitalu wydzielonym w naszym województwie wyłącznie na przypadki związane z koronawirusem.
Badania potwierdziły ponadto 3 kolejne przypadki zakażenia w województwie podkarpackim, co oznacza, że mamy już 43 przypadki.
Jak podała Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego, oprócz kobiety z powiatu przemyskiego są to:
starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym – hospitalizowany; młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym – hospitalizowana; starsza kobieta z powiatu leżajskiego w poważnym stanie – hospitalizowana.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.no i juz sie zacznie, Panie Boze bron nas
napiszcie prawdę z jakiej miejscowości jest ta kobieta
mmm daj spokoj.Damy rade.Pelna mobilizacja i rozsadek.Zycze zdrowia.
Jasno wynika z artykułu że jest to kobieta z Przemyśla,niestety tylko ostrożność nas ratuje.
Coś ten Bóg nie pomógł w czasie epidemii Hiszpanki,nie pomoże i teraz,a czemu nie pomoże ? Bo go do jasnej cholery nie ma i nie można prosić go o pomoc !
Zacznie się zaraza po świętach ,jak zjadą z zagranicy
Granice naszego kraju pozostają zamknięte do 13 kwietnia.czytaj - https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-mariusz-kaminski-granice-zamkniete-do-13-kwietnia/x32kbqd
Bo to nie można napisać jaśniej i dokładniej skąd jest ta kobieta ? Powiat przemyski, gmina Dubiecko... ta k**** konkretnie, żeby ludzie wiedzieli... pełno sprzeczności w tych informacjach... jednym słowem gowno wiem... Szpital Wojewódzki w Przemyślu wykonał test i wyszedł pozytywny mam nadzieję że wszystkie środki ostrożności zostały zachowane
stek bzdur. szpital zakazny mamy w przemyslu a do koronawirusa powolany jest tez na MONTE! weryfikujcie to co piszecie!!!!
czy ktos cos wie konkretnego...czy to fake news ??
Mm A skąd Pani ma taką informację? Bo na Monte jest i był szpital wojewódzki pod który podlega zakaźny ale pacjentów potwierdzonych na covid19 wysyła się na specjalny przygotowany szpital w Łańcucie który zajmuje się tylko covid19
Nie denerwujcie się ludzie, w pierwszej wersji artykułu było że chora jest z Przemyśla, redaktor zmienił treść ale zapomniał napisać że ją aktualizuje , cóż tak wygląda dzisiaj solidność dziennikarska. a my się niepotrzebnie denerwujemy. W sumie to niczego nie zmienia, niestety ta paskudna choroba wkrótce będzie wszędzie.
Oddział zakaźny jest na rogozińskiego ale jak tu pisza przewieźli ja do łancuta
Łańcut obecnie. Cały szpital przyjmuje zakażonych z podkarpacia.
Czy jest wiadomo czy ta Pani przebywała na kwarantannie ?
Ludzie nie dziwcie sie ze taki artykol jak to pisze marny dziennikarz. Jakby to byl cos z policja zwiazane to bynapisal bo to syn polocjanta na emeryturze i ma w tyki w policji. O koronowirusie wie tyle co babcia 70-letnia.
jak ja kocham ateistów iq 20, którzy nie przetrwają godziny bez wypowiedzenia stwierdzenia, że Boga nie ma, jeśli osoba wyżej wierzy to spoko ty nie wierzysz to też spoko, ale próba indoktrynowania ludzi gdy tego nie trzeba jest co najmniej żałosna, dziękuję za uwagę.
ale osoby które piszą o Bogu przy artykułach niedotyczących wiary też kochasz Waldku=)?
Waldek, religia to zło. Robi ludziom wodę z mózgu. Czym mniej wyznawców tych bzdur wyssanych z palca, tym lepiej.
z żadnego, prawdopodobnie to jej mąż wrócił
Bez paniki !!! Jak jest każdy widzi. Szanujmy się i podchodźmy z dystansem do sytuacji. Zdarzyło się i nic nie poradzimy. Zastanawiające jest tylko zachowanie rządzących. Niestety "zapieprzyli" mimo tego co propaganda nam serwuje. Przykładem- jednym z licznych- niech będzie Agencja Rezerw Materiałowych, która skupowała miał węglowy, żeby się górnicy- oczko w głowie PiS- nie wkurwili. Dostali podwyżkę, dlatego nie protestowali w Warszawce. A kto wywalczy godne pobory dla Pielęgniarek, ratowników czy innego personelu szpitali którzy są na pierwszej linii. "Władza"- Partyjniacy woli(ą) podwyżki i przywileje dać "aparatowi" policyjnemu, czy wojskowemu, który w razie "W" będzie chronił "du.ę" rządzącym. A "motłoch" niech się "PRDLI" za "pińset" + . AMEN.
Mieszkanka gm Dubiecko ...jak i gdzie jasno wynika ze Przemysl??....Wołami napisane....kurwa co za naród !!!!
Bakun już jest na kwarantannie?Bo po powrocie z Węgier jeno wirusa rozsiewa z Panem Majkowskim pseudonim Kantor.
Włochy i kraje południa Europy przy naszej boladnii będą oazą pandemii.Proponuję zamiast na respiratory i sprzęt medyczny przeznaczyć kolejne 10 MLD na PISoBOLSZEICKĄ reżimową szczujnię TVPIS.
mmm - zaczęło się już dawno, ale fakt, nie wiadomo jaki będzie dalszy rozwój wypadków i czym to się na dłuższą metę zakończy ?!? A bronić, to w pierwszej kolejności sami się musimy, bo jak mawiają - Strzeżonego Pan Bóg strzeże !!!PRZEMYSŁOWY CHÓW ZWIERZĄT JEDNYM Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW RYZYKA GLOBALNYCH PANDEMII - ISTNIEJE ALTERNATYWA - ROSLINNIEJEMY.ORG
Nie denerwuj się @ Rocco , w momencie mojego wpisu jasno wynikało że chora jest z Przemyśla. Przeczytaj niżej co na ten temat pisze Jan.
nie pisz bzdur. Nam nie potrzeba 5 kolumny
Pani pojechała sobie sama na SOR na Monte , gdzie siedziała grzecznie w kolejce....ciekawe ile osób zaraziła :/
czytaj lepiej artykuly,a nie po lebkach.
Jak widać strach zaglądając ludziom w oczy wprowadził do społeczeństwa swoistą psychozę. Jakoś do tej pory nikt nie dostrzegał umierających na nowotwory, grypę i inne choroby, które sieją spustoszenie, aż tu nagle wszyscy wpadli w panikę. Uciekają przed drugimi, boją się podać ręki, napiętnują każdego kto zakaszle. Strach, to zjawisko które łatwo wykorzystać, by poddać kogoś manipulacji i nim sterować. Koronawirus to tylko preludium tego, co jeszcze czeka ludzkość. W zanadrzu są o wiele gorsze wydarzenia, z którymi będzie musiała się z nim zmierzyć. Komuś bardzo się śpieszy, bo jego czas się kończy, więc podkręca atmosferę, co teraz wyraźnie widać.
Info potwierdzone, kobieta była na SOR w Przemyślu. Cała zmiana pełniąca obowiązki została poddana kwarantannie.Nic tylko czekać na kolejne przypadki ...
za dewastacje swiata przed nasza cywilizacje ten koronawirus to i tak mala kara
Kurna jak miała objawy to czego nie zadzwoniła do sanepidu. Tylko wpakowała się na SOR żeby zarazić innych. Przede wszystkim najpierw dzwoń i konsultuj pało jedna z drugą !!! Bo pierwsze co to pytają czy miałaś kontakt z osobą która wróciła z zagramanicy i to już daje kroki które trzeba podjąć.Ta ludzie myślcie !! Ehh.
Nieznajomość bibli i testamentow numer jeden... ateisci tak mówią bo nie znają nic...
type się mówi żeby dzwonić a ciemnota jedzie na Monte ręce opadają tylko pała w łeb
Od fryzjerki się zaraźła a nie żaden mąż
Ktoś wiedział nie odzywaj się jak nie wiesz naprawdę
Nie bąć taka przemierzała bo może nie wiedziała debilu wy ludzie ogarcijcie się trochę naprawdę
Co to znaczy " nie wiedziała"?! Jak miała objawy infekcji to chyba oczywiste, tyle piszą " kaszel, dusznośc, gorączka ", trudno zapamiętać?
no i juz sie zacznie, Panie Boze bron nas
napiszcie prawdę z jakiej miejscowości jest ta kobieta
mmm daj spokoj.Damy rade.Pelna mobilizacja i rozsadek.Zycze zdrowia.