Reklama

Pierwszy przypadek koronawirusa w pow. przemyskim

25/03/2020 14:44

Potwierdzono dzisiaj pierwszy przypadek koronawirusa u kobiety z powiatu przemyskiego.

Jest to kobieta (mieszkanka gminy Dubiecko) w sile wieku, której stan określono jako dobry. Jest hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie, jako w szpitalu wydzielonym  w naszym województwie wyłącznie na przypadki związane z koronawirusem.

Badania potwierdziły ponadto 3 kolejne przypadki zakażenia w województwie podkarpackim, co oznacza, że mamy już 43 przypadki.

Jak podała Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego, oprócz kobiety z powiatu przemyskiego są to:

starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym – hospitalizowany; młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym – hospitalizowana; starsza kobieta z powiatu leżajskiego w poważnym stanie – hospitalizowana.



pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mmm - niezalogowany 2020-03-25 15:25:13

    no i juz sie zacznie, Panie Boze bron nas

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ola - niezalogowany 2020-03-25 15:30:28

    napiszcie prawdę z jakiej miejscowości jest ta kobieta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kaska - niezalogowany 2020-03-25 15:31:45

    mmm daj spokoj.Damy rade.Pelna mobilizacja i rozsadek.Zycze zdrowia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama