Kilka minut przed g. 19 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wśród chorych na COVID-19 jest mieszkanka powiatu lubaczowskiego.
– To prawda. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. To młoda kobieta z powiatu lubaczowskiego, która jest aktualnie hospitalizowana – poinformowała rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek.
Wspomnianych nowych przypadków jest 32. Dotyczą: 16 osób z województwa mazowieckiego, 6 osób z województwa śląskiego, 5 osób z województwa lubuskiego i po 1 osobie z województwa wielkopolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.
Łącznie w Polsce zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzono o 325 osób (5 z nich zmarło). Ministerstwo Zdrowia podało także najnowsze dane o osobach hospitalizowanych i objętych kwarantanną. Jak informuje resort, aż 48 tys. 324 Polaków poddano kwarantannie po powrocie do kraju po zamknięciu granic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ponad 48 tyś wróciło do kraju... dobrze mówili w wyborach że Polacy będą wracać... szkoda że w takich okolicznościach... nie mam nic przeciwko - niech wracają ale niech się stosują do zaleceń i siedzą na dupie w domu!! Bo przyjechać i łazić dookoła po sklepach i znajomych to strzał we własne kolano !!!! Oby dla takich ludzi posypaly się wysokie kary !!
A może warto poszukać informacji, skąd ta pani jest i skąd prawdopodobnie wróciła, bo z tego co wiem, nie wróciła z zagranicy, tylko wróciła do domu z innego większego miasta - Wrocławia
A jaka może być kara dla takich ludzi którzy przyjadą z zagranicy i zaraza Ci ojca matkę czy Babke które mają małe szanse na przeżycie ? 5 tys zł ?
Z nieoficjalnych informacji od znajomych tej dziewczyny , wiemy, ze wróciła z Anglii....zapewne zahaczając o Wrocław lub udała się po powrocie w odwiedziny do tego miasta
a czy wiadomo w jaki dzień tygodnia była w przychodni?
W dobie takiego zagrożenia warto przyjrzeć się działaniom tak zwanego nowego prezesa PGM - Czekierdy, który postanowił przyjmować petentów w jednym z pomieszczeń w firmie. Gdzie jest jego Pan Bakun który na to pozwala? Jak można tak narażać pracowników.
Monia Monia co ci się stało masturbacja nawet ci nie wychodzi..
Panie ,,y’’ albo raczej ,,Cz....”widać poziom gminny a kultura wysoka.
A gdzie jest hospitalizowana?
Szpial zakaźna w Łańcucie
Ponad 48 tyś wróciło do kraju... dobrze mówili w wyborach że Polacy będą wracać... szkoda że w takich okolicznościach... nie mam nic przeciwko - niech wracają ale niech się stosują do zaleceń i siedzą na dupie w domu!! Bo przyjechać i łazić dookoła po sklepach i znajomych to strzał we własne kolano !!!! Oby dla takich ludzi posypaly się wysokie kary !!