Reklama

Pierwszy wiosenny triumf Wólczanki Stal Systems

Cztery punkty w wyjazdowych spotkaniach wywalczyły nasze zespoły w 22. kolejce III-ligowych zmagań.

Mecz o przysłowiowe sześć punktów wygrała Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Rywalizowała z bezpośrednim sąsiadem w tabeli Wiślanami na Stadionie Miejskim w Skawinie i po „złotej” bramce w samej końcówce spotkania Krzysztofa Pietlucha zgarnęli bezcenny komplet punktów. Komplet, który pozwolił im dźwignąć się wreszcie w ligowej tabeli. Punkt z Połańca wywieźli piłkarze Sokoła Sieniawa. Mogli pokusić się o więcej, bo byli lepszym zespołem od Czarnych, których do boju prowadził były trener Polonii Przemyśl Krzysztof Łętocha. Sensacja w Oświęcimiu! Liderująca rzeszowska Stal przegrała z outsiderem Sołą i musiała opuścić fotel lidera na rzecz Podhala Nowy Targ.


Czarni Połaniec – Sokół Sieniawa 0:0
Czarni: Gnatek – Misztal, Zięba, Załucki, Wątróbski – Krępa (82. Meszek), Karólak, Buczek, Dereń (65. Bawor), Skiba – Tetlak (71. Ryguła).
Sokół: Korziewicz – Kardyś, Padiasek, Kapuściński, Broda (60. Skała) – Lis, Purcha (65. Wąsik), Ochał, Surmiak, Brocki – Nalepka (60. Jędryas).
Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Skiba, Karólak, Zięba oraz Purcha i Kapuściński. Czerwona kartka: Skiba (57. – druga żółta). Widzów: 200.

 


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    yorkmike322_734 2019-10-06 17:16:44

    Hello. Thank you for sharing the article. It was very helpful for my writing project with payforessay.net I will definitely read more posts from you! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama