Reklama

Pierwszy wyjazdowy mecz trenera Nawałki odbył się w Przemyślu!

Ciekawostka dotycząca trenera reprezentacji Polski :)

Sportowymi wspominkami dzieli się z nami nasz Czytelnik, internauta prowadzący blog Nowe Refleksje.

Pisze on tak: "czytając biografię Nawałki, skonstatowałem, że oglądałem "na żywo" jego drugi mecz w karierze trenerskiej, zarazem pierwszy wyjazdowy, który odbył się w Przemyślu na stadionie Czuwaju. 

W sierpniu 1996 roku jego Świt [Krzeszowice], pełniący rolę tzw. czerwonej latarni III-ligowych rozgrywek, poległ z kretesem (1:4) w Przemyślu z Czuwajem, walczącym o awans do ówczesnej II ligi (jak się później okazało – skutecznie). 

Podobnie jak inni naoczni świadkowie tego wydarzenia, nie spodziewałem się zapewne, że 20 lat później będzie prowadzić reprezentację Polski na Euro 2016 :)".


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-06-24 21:37:21

    Mam lepszy news - obecny trener reprezentacji Polski wracając wówczas z tego meczu zrobił siku w WC na dworcu PKS. Władze miasta winny umieścić na tym przybytku stosowną tablicę pamiątkową.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zasanie - niezalogowany 2016-06-24 23:21:26

    <C>zuwaj i wszystko jasne. Klub z tradycją!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nawałnica - niezalogowany 2016-06-26 02:36:19

    ale bez druzyny :P aaa sory w "Serie A" grają :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama