Ciekawostka dotycząca trenera reprezentacji Polski :)
Sportowymi wspominkami dzieli się z nami nasz Czytelnik, internauta prowadzący blog Nowe Refleksje.
Pisze on tak: "czytając biografię Nawałki, skonstatowałem, że oglądałem "na żywo" jego drugi mecz w karierze trenerskiej, zarazem pierwszy wyjazdowy, który odbył się w Przemyślu na stadionie Czuwaju.
W sierpniu 1996 roku jego Świt [Krzeszowice], pełniący rolę tzw. czerwonej latarni III-ligowych rozgrywek, poległ z kretesem (1:4) w Przemyślu z Czuwajem, walczącym o awans do ówczesnej II ligi (jak się później okazało – skutecznie).
Podobnie jak inni naoczni świadkowie tego wydarzenia, nie spodziewałem się zapewne, że 20 lat później będzie prowadzić reprezentację Polski na Euro 2016 :)".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam lepszy news - obecny trener reprezentacji Polski wracając wówczas z tego meczu zrobił siku w WC na dworcu PKS. Władze miasta winny umieścić na tym przybytku stosowną tablicę pamiątkową.
<C>zuwaj i wszystko jasne. Klub z tradycją!
ale bez druzyny :P aaa sory w "Serie A" grają :D
Mam lepszy news - obecny trener reprezentacji Polski wracając wówczas z tego meczu zrobił siku w WC na dworcu PKS. Władze miasta winny umieścić na tym przybytku stosowną tablicę pamiątkową.
<C>zuwaj i wszystko jasne. Klub z tradycją!
ale bez druzyny :P aaa sory w "Serie A" grają :D