Reklama

Pieszy się nie liczy

10/04/2015 10:15

Chodnik, jak sama nazwa wskazuje, służy do parkowania aut, a jezdnia jest przeznaczona dla pieszych. Takie obrazki można codziennie zaobserwować na placu Dominikańskim. Może właścicielom aut się wydaje, że piesi to już wymarły gatunek, ale jeszcze trochę ludzi chodzi na piechotę i to z myślą o nich są budowane chodniki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dzwoń na 997 lub 986 - niezalogowany 2015-04-10 14:01:45

    Szkoda, że przemyskie służby mundurowe, które są odpowiedzialne za trzymanie kierowców w ryzach, prawie nigdy nie interweniują z własnej inicjatywy. Choćby koło tak zaparkowanych pojazdów przejeżdżał nawet dziesięć razy patrol SM, drogówki czy prewencji z KMP, NIGDY nie zauważą problemu. Pozostaje nękanie ich telefonicznymi i mailowymi zgłoszeniami do czego serdecznie zachęcam wszystkich świadomych swoich praw pieszych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-04-10 16:04:42

    Można też szyderczo nawoływać: MILICJA! MILICJA! MILICJAAAA!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    snip - niezalogowany 2015-04-12 07:06:01

    Dokładnie, mam te same spostrzeżenia. Problem jest bardzo duży, bardzo często spotyka się auta tak zaparkowane, ze zajmują cały chodnik, a nieraz obserwuje się patrole SM które przechodzą obok i mają to w poważaniu. To jest jakaś patologia, bo normalnie człowiek za olewanie swoich obowiązków w pracy szybko wylatuje, a panowie ze SM zapominają ze na patrolu mają interweniować jeśli zauważą łamanie przepisów, a nie spacerować sobie dla przyjemności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości