Reklama

Pijany 18-latek wjechał w ogrodzenie

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy, 12 bm., w Golcach.

18-latek prawem jazdy cieszył się od zaledwie pół roku. W tym czasie zdążył zapomnieć o przepisach ruchu drogowego i po wspólnym spożywaniu alkoholu z kumplem wsiadł za kierownicę. 

Panowały trudne warunki, na drodze było ślisko i leżał śnieg. Na zakręcie młody kierowca stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył w ogrodzenie posesji. 

Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie!

Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny uszkodzonego auta. Zatrzymanego 18-latka przesłuchano następnego dnia, po wytrzeźwieniu. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.


fot.KPP Nisko
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości