Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy, 12 bm., w Golcach.
18-latek prawem jazdy cieszył się od zaledwie pół roku. W tym czasie zdążył zapomnieć o przepisach ruchu drogowego i po wspólnym spożywaniu alkoholu z kumplem wsiadł za kierownicę.
Panowały trudne warunki, na drodze było ślisko i leżał śnieg. Na zakręcie młody kierowca stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył w ogrodzenie posesji.
Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie!
Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny uszkodzonego auta. Zatrzymanego 18-latka przesłuchano następnego dnia, po wytrzeźwieniu. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze