Reklama

Pijany 23-latek położył się na torach

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy, 28 bm., przed godz. 3. Niedoszłego samobójcę uratowali policjanci.

Policjanci dostali zgłoszenie o leżącym na torach człowieku, na szczęście szybko odnaleźli go w pobliżu kładki przy ulicy Okulickiego.   Mężczyzna nie chciał wstać z torowiska ani żadnej pomocy, twierdził, że chce się zabić. Policjanci przewieźli desperata na komendę, gdzie ustalili, że niedoszłym samobójcą jest 23-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie poprawnie użyć alkomatu. Karetką przewieziono go do szpitala.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości