Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy, 28 bm., przed godz. 3. Niedoszłego samobójcę uratowali policjanci.
Policjanci dostali zgłoszenie o leżącym na torach człowieku, na szczęście szybko odnaleźli go w pobliżu kładki przy ulicy Okulickiego. Mężczyzna nie chciał wstać z torowiska ani żadnej pomocy, twierdził, że chce się zabić. Policjanci przewieźli desperata na komendę, gdzie ustalili, że niedoszłym samobójcą jest 23-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie poprawnie użyć alkomatu. Karetką przewieziono go do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze