Reklama

Pijany kierowca skosił latarnię

25-latek, jadący osobowym roverem, nie opanował samochodu i uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło w piątek w nocy, po godzinie 23.30, na ulicy Żwirki i Wigury. Kierujący roverem 25-latek nie zapanował nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne, aby odcięło dopływ prądu. 

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że młody mężczyzna miał 0,96 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama