25-latek, jadący osobowym roverem, nie opanował samochodu i uderzył w latarnię.
Do zdarzenia doszło w piątek w nocy, po godzinie 23.30, na ulicy Żwirki i Wigury. Kierujący roverem 25-latek nie zapanował nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne, aby odcięło dopływ prądu.
Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że młody mężczyzna miał 0,96 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze