Do zdarzenia doszło wczoraj, 2 bm., przed godz. 10, w Zagorzycach.
fot.KPP RopczyceKierujący peugeotem 43-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. 43-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. AN
Komentarze