Reklama

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie posesji

Do zdarzenia doszło wczoraj, 2 bm., przed godz. 10, w Zagorzycach.


fot.KPP RopczyceKierujący peugeotem 43-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji.
Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. 43-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości