Reklama

Pijany kierowca wjechał w latarnię

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 bm., około godz. 15.30, na ulicy Orzeszkowej w Stalowej Woli.

64-letni kierujący volkswagenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w latarnię. Samochód przejechał jeszcze kilkanaście metrów i zatrzymał się na poboczu.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Okazało się natomiast, że kierujący miał 1,93 promila alkoholu w organizmie. 
Policjanci ze stalowowolskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości