Kierowca toyoty celica, który najechał na tył policyjnego radiowozu, miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.
W sobotę, o godz. 00.15 25-letni kierowca toyoty celica, najechał na tył jadącego przed nim policyjnego radiowozu.Dwaj policjanci znajdujący się w radiowozie zostali ranni i trafili do szpitala.
Zatrzymany mężczyzna próbował uciec z policyjnego radiowozu, był agresywny i nie stosował się do poleceń policjantów. Policjanci, podejrzewając, że jest nietrzeźwy, przebrowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się, że kierowca miał 2,18 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Zajebiście