Reklama

Pijany kierowca wjechał w radiowóz. Dwaj policjanci trafili do szpitala

Kierowca toyoty celica, który najechał na tył policyjnego radiowozu, miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

W sobotę, o godz. 00.15 25-letni kierowca toyoty celica, najechał na tył jadącego przed nim policyjnego radiowozu. 

Dwaj policjanci znajdujący się w radiowozie zostali ranni i trafili do szpitala. 

Zatrzymany mężczyzna próbował uciec z policyjnego radiowozu, był agresywny i nie stosował się do poleceń policjantów. Policjanci, podejrzewając, że jest nietrzeźwy, przebrowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się, że kierowca miał 2,18 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości,  odpowie też za spowodowanie zdarzenia drogowego. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy. Został też objęty dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kiklcops - niezalogowany 2015-03-09 22:46:19

    Zajebiście 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości