Reklama

Pijany kierujący potrącił pijanego pieszego

Do wypadku doszło 30 grudnia, około godziny 20.

Jadący fiatem 126p 66-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród potrącił pieszego, który szedł poboczem.

Poszkodowany był nietrzeźwy, miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Z obrażeniami trafił do szpitala.  

Kierujący "maluchem" również był na podwójnym gazie, mimo to usiadł za kółkiem. Miał 1,8 promila w organizmie. Został zatrzymany i stracił prawo jazdy.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane.


fot.KPP Jasło
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości