Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 bm., tuż przed godz. 16 na ulicy Dworskiego w Przemyślu.
20-latek wtargnął na jezdnię wprost pod jadący autobus MZK.
Kierujący, aby uniknąć potrącenia pieszego, ostro hamował. Jeden z pasażerów, 66-letni mieszkaniec Przemyśla, upadł na podłogę i doznał obrażeń. Przewieziono go do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.
20-letni sprawca wypadku spędził noc w izbie wytrzeźwień. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten kretyn nie dorozwiniety też mi wyszedł pod koła . Dla takich bezmozgowcow nie ma litości. często stoi pod tym barem i zaczepiaonnych :) mam nadzieję że ktoś załatwi ta sprawę raz na zawsze!
troche mocniej by go pier..al to sprawa by sie sama zalatwila.
I stukniesz dziada a zamkną cię jak za człowieka
Nie pił u nas i nie mamy wpływu na to co się dzieje na zewnątrz. Nie pozwalamy sobie na żadne burdy, a klienci którzy raz coś przeskrobią nie mają ponownego wstępu. Tak jest i w tym przypadku. Nie chcemy złej reklamy to spokojny lokal z monitoringiem i ochroną. Serdecznie Zapraszamy!!!
Najebany to do spania kurwa
Ten kretyn nie dorozwiniety też mi wyszedł pod koła . Dla takich bezmozgowcow nie ma litości. często stoi pod tym barem i zaczepiaonnych :) mam nadzieję że ktoś załatwi ta sprawę raz na zawsze!
troche mocniej by go pier..al to sprawa by sie sama zalatwila.