Reklama

Pijany pieszy wtargnął pod autobus

Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 bm., tuż przed godz. 16 na ulicy Dworskiego w Przemyślu.

20-latek wtargnął na jezdnię wprost pod jadący autobus MZK.

Kierujący, aby uniknąć potrącenia pieszego, ostro hamował. Jeden z pasażerów, 66-letni mieszkaniec Przemyśla, upadł na podłogę i doznał obrażeń. Przewieziono go do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

20-letni sprawca wypadku spędził noc w izbie wytrzeźwień. Miał  2 promile alkoholu w organizmie. Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aa - niezalogowany 2017-07-04 19:38:09

    Najebany to do spania kurwa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bar szot - niezalogowany 2017-07-04 20:18:41

    Ten kretyn nie dorozwiniety też mi wyszedł pod koła . Dla takich bezmozgowcow nie ma litości. często stoi pod tym barem i zaczepiaonnych :) mam nadzieję że ktoś załatwi ta sprawę raz na zawsze!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hejnalista - niezalogowany 2017-07-04 21:35:57

    troche mocniej by go pier..al to sprawa by sie sama zalatwila. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama