Do zdarzenia doszło 16 bm. w nocy w Wampierzowie.
Kierujący fiatem punto wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust.
Okazało się, że 23-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Lekkomyślny kierowca w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu one odebrane rok temu na okres 6 lat za... jazdę w stanie nietrzeźwości.
W punto wiózł 2 pasażerów – 16-letni chłopiec i jego 45-letni ojciec zostali poważnie ranni i trafili do szpitala. Kierujący po zaopatrzeniu został zatrzymany w policyjnym areszcie.
23-latek odpowie za spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień.
Jak podaje KPP Mielec: Policjanci za pośrednictwem prokuratury zwrócili się z wnioskiem do sądu o areszt dla sprawcy wypadku. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 23-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okrest trzech miesięcy. Pasażerowie fiata nadal przebywają w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze