Reklama

Pijany spowodował wypadek

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 1, w lesie w Dąbrówkach.

Jak podaje KPP Łańcut: oplem vectra od strony Łańcuta jechało trzech mieszkańców Dąbrówek. Wszyscy znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. 27-letni kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochód został wyrzucony w powietrze, uderzył w przydrożne drzewa, a następnie dachował, zatrzymując się na środku drogi.

Dwaj ranni mężczyźni uciekli do lasu. Łańcuccy policjanci i strażacy w lesie odnaleźli jednego z nich, był ranny.  Ustalono też miejsce pobytu trzeciego rannego mężczyzny. Wszyscy trafili do szpitala.
  Po opatrzeniu kierujący pojazdem został zatrzymany, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RT - niezalogowany 2016-08-16 20:28:42

     grozi mu do 2 lat    więzienia     a nie lepiej  poprostu    ZASTRZELIĆ     

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    MK - niezalogowany 2016-08-16 21:13:22

    takiemu pajacowi grozi 2 lata więzienia, a jak ktoś hoduje naturę to go na 5 lat chcą wsadzać, patologiczne prawo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości