Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 1, w lesie w Dąbrówkach.
Jak podaje KPP Łańcut: oplem vectra od strony Łańcuta jechało trzech mieszkańców Dąbrówek. Wszyscy znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. 27-letni kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochód został wyrzucony w powietrze, uderzył w przydrożne drzewa, a następnie dachował, zatrzymując się na środku drogi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.grozi mu do 2 lat więzienia a nie lepiej poprostu ZASTRZELIĆ
takiemu pajacowi grozi 2 lata więzienia, a jak ktoś hoduje naturę to go na 5 lat chcą wsadzać, patologiczne prawo.
grozi mu do 2 lat więzienia a nie lepiej poprostu ZASTRZELIĆ
takiemu pajacowi grozi 2 lata więzienia, a jak ktoś hoduje naturę to go na 5 lat chcą wsadzać, patologiczne prawo.