Reklama

Pijany wiózł dwoje małych dzieci. Miał 1,5 promila

22/03/2016 18:57

1,5 promila alkoholu w organizmie miał 24-letni mężczyzna, który wiózł dwoje małych dzieci.

– Na ul. Mickiewicza w Rudniku na Sanem, policjanci ruchu drogowego zauważyli pojazd, z którego wyszedł mężczyzna, otworzył pokrywę silnika, a następnie przesiadł się, zajmując miejsce pasażera. Za kierownicę pojazdu wsiadła kobieta. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Pojazdem poruszało się małżeństwo. Na tylnej kanapie wieźli dwójkę dzieci. Starsze miało 7 lat, młodsze niespełna 3 miesiące – informuje niżańska policja. 

Kierowca przyznał się, że to on kierował pojazdem. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu mieszkańcowi Kopek.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama