1,5 promila alkoholu w organizmie miał 24-letni mężczyzna, który wiózł dwoje małych dzieci.
– Na ul. Mickiewicza w Rudniku na Sanem, policjanci ruchu drogowego zauważyli pojazd, z którego wyszedł mężczyzna, otworzył pokrywę silnika, a następnie przesiadł się, zajmując miejsce pasażera. Za kierownicę pojazdu wsiadła kobieta. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Pojazdem poruszało się małżeństwo. Na tylnej kanapie wieźli dwójkę dzieci. Starsze miało 7 lat, młodsze niespełna 3 miesiące – informuje niżańska policja.
Kierowca przyznał się, że to on kierował pojazdem. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu mieszkańcowi Kopek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze