Wyzdrowiały dwie osoby z Podkarpacia, które były zarażone koronawirusem.
„Nareszcie mam do przekazania bardzo dobrą wiadomość! Mamy dwie osoby, które wyzdrowiały! To kobieta i mężczyzna, którzy przebywali w szpitalu w Łańcucie” – napisała w krótkim komunikacie Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.
Więcej szczegółów ma zostać podanych przez szpital po godz. 15.00.
Ozdrowieńcy to państwo Wiesława i Waldemar – małżeństwo z powiatu leżajskiego. W szpitalu w Łańcucie przebywali dwa tygodnie.
Obecnie w tej placówce jest 21 zarażonych koronawirusem, z czego dwoje w stanie ciężkim pod respiratorem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Takie wiadomości chcemy słyszeć :)))Wszystkim zycze duuuuzo zdrowia ))))i zostańmy w domu
Niech Pan Bóg Wam Błogosławi a resztę ma w swojej Opatrzności.
UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
Takie wiadomości chcemy słyszeć :)))Wszystkim zycze duuuuzo zdrowia ))))i zostańmy w domu
Niech Pan Bóg Wam Błogosławi a resztę ma w swojej Opatrzności.
UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL