Reklama

Pilne! Dwie osoby z Podkarpacia wyzdrowiały [AKTUALIZACJA]

26/03/2020 13:37

Wyzdrowiały dwie osoby z Podkarpacia, które były zarażone koronawirusem.

„Nareszcie mam do przekazania bardzo dobrą wiadomość! Mamy dwie osoby, które wyzdrowiały! To kobieta i mężczyzna, którzy przebywali w szpitalu w Łańcucie” – napisała w krótkim komunikacie Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego. 

Więcej szczegółów ma zostać podanych przez szpital po godz. 15.00.


AKTUALIZACJA

Ozdrowieńcy to państwo Wiesława i Waldemar – małżeństwo z powiatu leżajskiego. W szpitalu w Łańcucie przebywali dwa tygodnie.

Obecnie w tej placówce jest 21 zarażonych koronawirusem, z czego dwoje w stanie ciężkim pod respiratorem.





pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    anika - niezalogowany 2020-03-26 16:49:59

    Takie wiadomości chcemy słyszeć :)))Wszystkim zycze duuuuzo zdrowia ))))i zostańmy w domu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2020-03-26 20:11:22

    Niech Pan Bóg Wam Błogosławi a resztę ma w swojej Opatrzności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-03-26 23:02:34

    UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama