Do prywatnej przychodni na ul. Szpitalnej w Przeworsku zgłosił się pacjent z objawami wskazującymi na zakażenie koronawirusem. Został skierowany do jarosławskiego Centrum Opieki Medycznej. Przychodnia została zamknięta, a osoby z którymi miał kontakt poddane kwarantannie
– Nie ma powodu by wpadać w panikę – apeluje Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przeworsku mgr inż. Ryszard Trelka. Na razie obecność groźnego wirusa nie została potwierdzona.
– Pacjent zgłosił się do przychodni w Przewosku z objawami podobnymi do tych, jakie wywołuje obecność koronawirusa, niezwłocznie został skierowany na odział zakaźny – poinformował. – Osoby, które przebywały w przychodni zostały objęte kwarantanną, przychodnia jest w tej chwili dezynfekowana – uzupełnia.
– Czekamy na informację ze szpitala o wynikach badań, może to potrwać kilka dni – informuje R. Trelka
W związku z wątpliwościami, jakie mógł wzbudzić podany przez nas adres zamkniętej przychodni, informujemy, że pacjent z podejrzeniem koronawirusa zgłosił się do prywatnej przychodni mieszczacej się przy ul. Szpitalnej. Zarówno sam szpital, jak i poradnie specjalistyczne funkcjonujace przy SP ZOZ w Przeworsku działają bez zakłóceń.
Pacjent natomiast trafił do Jarosławia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda że nie wysłali karetki systemowej, tak jak to miało miejsce na pewnym przejściu granicznym w regionie, gdzie do odprawy zgłosił się człowiek z objawami typu korona! Efektem tego bezmyślnego działania było wyłączenie karetki z systemu na kilka godzin , przez co ktoś mógł nie uzyskać pomocy na czas!
Na Żoliborzu mieszka gej zarażony kolanowirusem
kolano to ty masz zamiast mózgu!!!
No niestety gdyby gość pomyślał wcześniej i zadzwonił a nie przyjeżdżał osobiście do przychodni to nie trzeba by było dezynfekcji. A tak teraz przychodnia zamknięta pacjenci i personel objęty kwarantanną a rodzice z małymi dziećmi zamiast jechać do swojego lekarza rodzinnego muszą szukać pomocy gdzie indziej. :-( szkoda ze tyle mówią i piszą o tym jak postępować w przypadku gdy zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy a i tak nic to nie daje.
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fmemy.pl%2Ftag%2FKaczy%25C5%2584ski&psig=AOvVaw1CK1CQxHLGsnnUSJStLKQV&ust=1583595082477000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCPC6g_eVhugCFQAAAAAdAAAAABAD
A co to są objawy typu korona?Przecież takie same objawy daje grypa, której w tej chwili cała masa.LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!
Tak nie dajmy się zwariować! Ale jeśli ktoś wje ze przyjechał z terenu zagrożonego gdzie występuje wirus ma gorączkę, kaszle to nie powinien iść sobie do przychodni i czekać w kolejce gdzie głównymi pacjentami są małe dzieci. Ponadto w ten sposób wyłączona została przychodnia. Ciekawe czy by Pan/Pani tak mówiła mając kilku miesięczne dziecko albo była mamą dziecka które siedziało z tym panem w poczekalni. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Najważniejsza decyzja marionetki już za kilkanaście minut.Proponuję kolejne dwa miliardy złotych na reżimową PISoBOLSZEWICKĄ szczujnię która zapewni znów koryto.
Nie piszcie bzdur, żadnego koronowirsa nie ma w województwie, sami się nakręcacie.
A czy ktoś pisze ze jest? Jest podejrzenie.
Najważniejsze teraz dla ciebie abyś jak najprędzej odnalazł drogę.
Skore na wirusa z programu PiSdA 500+ występują jest obecnie epidemia a koranowirusa to rzadko spotkać
Szkoda że nie wysłali karetki systemowej, tak jak to miało miejsce na pewnym przejściu granicznym w regionie, gdzie do odprawy zgłosił się człowiek z objawami typu korona! Efektem tego bezmyślnego działania było wyłączenie karetki z systemu na kilka godzin , przez co ktoś mógł nie uzyskać pomocy na czas!
Na Żoliborzu mieszka gej zarażony kolanowirusem
kolano to ty masz zamiast mózgu!!!