Internauci się zagotowali po obejrzeniu tego nagrania z ul. Słowackiego w Przemyślu. Wspólnie próbują ustalić, kto jest piratem z nagrania, by ukarała go policja. – Szukamy kierowcy z tego BMW. Policja już otrzymała wideo – piszą do nas.
– A teraz podliczmy: podwója ciągła, pod prąd, prędkość, wyprzedzanie na przejściu i na skrzyżowaniu, i brak mózgu... O czymś zapomniałem? – wymienia administrator fanpage.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wieśniak to nikt nic nie poradzi szkoda ze na drzewie sie nie zatrzymal takim to dozywotnio prawo jazdy zabierac w poblizu szkola przedszkole nie mowiac ze przejscie kurwa ludzie troche wyobrazni
to prokurarura tez za bety co on kurwa nie tykalny jechac z nimi syna i starego dopierdolic i tyle co to dziki zachod do chuja
A widziałem tego debila w hurku dzisiaj
Tak szybko jechał,że rejestracji nie było mu widać.
a to jest t.z.w ,,KULA,,z Hurka kiedyś ludzi pozabija a policja wie i nic z tym nie robi Ot i co
Nie ważne kim jest ,musi ponieść konsekwencje ,jak nie prawnie to bezprawnie.
Przepisy powinny się pozmieniać w sprawie kar na gorsze a do tego nie waznęcanie czy syn prokuratoraz czy kogo innego powinni takichej karać tak że od razu innym by się odechciewa takiej jazdy oby go ukarano surowo
W jaki sposób można obejrzeć ten filmik?
Musisz mieć konto na facebooku (autor niestety tylko tam udostępnił to nagranie)
Ten nie chce się źle wyrazić niby kierowca dwa tygodnie temu udezył mnie w rękę swoim prawym lusterkiem gdy chciałem przejść przez drogę na kopcu pod przekaźnikiem wyskoczył w ułamek sekundy z za zakrętu od strony toru saneczkowego a za nim kolejny idiota ciemnym oplem astrą (na pewno pamiętasz ten moment jeśli to czytasz to lepiej zamień adres zamieszkania niszczysz opinie posiadaczy Bmw. Pamiętaj nie jesteś sam na drodze)
tak jest gnojki w hurku mieszkaja.jezdza po ostrowie czesto
Czepćie soe kurwa sb a nie kogoś z pasją
Niech cie kiedyś ktoś jebnie konkretnie autem ,zobaczymy jak to nazwiesz .
Policyjne ku... państwo!!! frajernia konfidenci!! a wam bedzie żal dupe sciskał i nic mu nie zrobią!!!! kupcie sobie kamery kamerujcie wszystkich i na policje od razu wszystkich poebani ludzie poebany kraj poebane wszystko, nież żyja k.... i frajernia:D czas teraz poszaleć swoim bmw stujcie k.... i kamerujcie!!!!
do lord - po Twoim wpisie dowiadujemy się jakiś Ty biedny ,ograniczony kulturalnie i słownie marny człowieczek a raczej "coś" z odrobiną "czegoś "w głowie zwanej mózgiem!!
Sam se,, stuj,, i kameruj swoją BETĘ. a drugi debil pisze coś o pasji. WTF? A co to za pasja? Zapieprz anie jak debil 15 letnią BMW 2.5tds? Znaczki zbieraj... To jest pasja.
gówno mu zrobio to syn prokuratoraaaaa
wieśniak to nikt nic nie poradzi szkoda ze na drzewie sie nie zatrzymal takim to dozywotnio prawo jazdy zabierac w poblizu szkola przedszkole nie mowiac ze przejscie kurwa ludzie troche wyobrazni
to prokurarura tez za bety co on kurwa nie tykalny jechac z nimi syna i starego dopierdolic i tyle co to dziki zachod do chuja