W sobotę na Rynku w Dubiecku odbył się organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury konkurs na najładniejszy koszyczek wielkanocny. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie miejscowych szkół, podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych oraz przedszkolaki. Pogoda dopisała, humory też.
Na imprezie obecna była animatorka Narodowego Centrum Kultury Małgorzata Wójcik. Uczestników spotkania częstowano też pysznym żurkiem wielkanocnym, przygotowanym przez panie: Martę Chruścicką, Barbarę Krzyżanowską, Małgorzatę Bembenek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze