Reklama

Pisanki XXL, koszyczki i zdjęcia z jajem

28/03/2016 11:36

W sobotę na Rynku w Dubiecku odbył się organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury konkurs na najładniejszy koszyczek wielkanocny. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie miejscowych szkół, podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych oraz przedszkolaki. Pogoda dopisała, humory też.

Na imprezie obecna była animatorka Narodowego Centrum Kultury Małgorzata Wójcik. Uczestników spotkania częstowano też pysznym żurkiem wielkanocnym, przygotowanym przez panie: Martę Chruścicką, Barbarę Krzyżanowską, Małgorzatę Bembenek.


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama