Reklama

Pobił 20-latka tak brutalnie, że ranny musiał przejść operację. Był też agresywny wobec policjantów

Do brutalnego pobicia doszło wczoraj, 25 marca. Pobity trafił na oddział neurochirurgii, gdzie przeszedł operację.

 Wczoraj, 25 marca, około godz. 13.30 w parku przy ul. Krasickich w Lesku 28-latek zaatakował i dotkliwie pobił młodszego kolegę. 
Na miejscu zdarzenia załoga pogotowia udzieliła poszkodowanemu pierwszej pomocy. Niestety 20-letni mężczyzna doznał tak poważnego urazu głowy, że trafiwszy do mieleckiego szpitala, musiał przejść operację na oddziale neurochirurgii. 
Interweniujący na miejscu funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, który na ich widok stał się bardzo agresywny. Groził funkcjonariuszom i usiłował zniszczyć radiowóz. Bandyta został zatrzymany, teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Józef Tkaczuk - niezalogowany 2015-03-26 12:43:48

    a policja oczywiście go łapała na lasso zamiast ustrzelić debilowy łeb.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama