Reklama

Pobudka mistrzów Polski. Drugi triumf z rzędu

Pingpongiści Sokołowa SA podnoszą się z kolan. Wygrali dwa mecze z rzędu. Najpierw pokonali w Toruniu dotychczasowego lidera LOTTO Superligi Energę Manekin, by dzisiaj (27 września br.) nie dać szans u siebie ekipie 3S Polonii Bytom.

Od razy przyznać trzeba, że jarosławianie zadanie mieli dość łatwe. Ślązacy są w tym sezonie znacznie słabszą personalnie ekipą niż w zeszłym roku i prawdę powiedziawszy jakakolwiek punktowa strata Sokołowa SA w tym pojedynku byłaby bardzo nieprzyjemną niespodzianką. Liderem 3S Polonii jest były gracz Kolpinga FRAC Robert Floras i to on zdołał wygrać w Jarosławiu jednego seta z reprezentantem gospodarzy, Kou Lei. Pierwszy triumf indywidualny w superlidze odniósł wreszcie Paweł Chmiel, który na „dzień dobry”  rozbił Marcina Balcerzaka. Wygraną za trzy punkty mistrzów Polski przypieczętował Patryk Zatówka, który w trzech ciekawych setach pokazał swoją wyższość nad Filipem Szymańskim.

– Z meczu na mecz gramy coraz lepiej. W meczu z Polonią pokazaliśmy, że stać nasz zespół na bardzo wiele. Myślę, że kluczowe dla losów spotkania było ustawienie naszej drużyny. Już się koncentrujemy się na wyjazdowej potyczce z LOTTO Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz – zapewnił menadżer Sokołowa SA Kamil Dziukiewicz.

Reklama

Spotkanie w Bydgoszczy z LOTTO Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz odbędzie się 2 października br. o g. 18.

 

 

Sokołów SA Jarosław – 3S Polonia Bytom 3:0
1:0: Paweł Chmiel – Marcin Balcerzak 3:0 (11:7, 11:3, 11:2)
2:0: Kou Lei – Robert Floras 3:1 (12:10, 6:11, 11:7, 11:7)
3:0: Patryk Zatówka – Filip Szymański 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama