Reklama

Podejrzany pakunek w pociągu

Podejrzana paczka znajdowała się w pociągu relacji Lublin – Rzeszów. Ewakuowano ponad 30 pasażerów i załogę.

Dziwną paczkę zawiniętą w czarną folię zauważył na półce bagażowej kierownik pociągu 14 bm. O znalezisku powiadomił służby ratunkowe.

Pociąg zatrzymano na najbliższej stacji, ewakuowano pasażerów i załogę.

Policjanci z Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego kolbuszowskiej jednostki w trakcie pracy ustalili, że podejrzany pakunek to w rzeczywistości paczka wypełniona banerami reklamowymi przewoźnik. Należała ona do pracowników kolei, którzy mieli dostarczyć ją do rzeszowskiego biura.  Niefortunnie pozostawiając ją bez opieki, wzbudzili zaniepokojenie kierownika pociągu i spowodowali opóźnienie w kursowaniu pociagu; część pasażerów dotarła do domu tym samym pociagniem po jego sprawdzeniu. Pozostali wybrali inne środki transportu.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    0000 - niezalogowany 2016-07-17 14:36:29

    Pieprzy wam sie w bani...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości