Reklama

Podkarpacie na trzecim stopniu podium w Egerze

W pięknym węgierskim Egerze przez trzy dni trwał Międzynarodowy Turniej Koszykówki Młodzików o Puchar Burmistrza Egeru. W imprezie wystąpiła reprezentacja Podkarpacia, prowadzona przez Macieja Milana.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły. Oprócz gospodarzy i zespołu Podkarpacia, również ekipy z Użhorodu (Ukraina) i Michalovec (Słowacja). W reprezentacji Podkarpacia wystąpiło sześciu zawodników z przemyskich klubów. Pięciu z Niedźwiadków Chemart Przemyśl: Krzysztof Pietrzak, Władysław Huk, Andrzej Guła, Mateusz Wójcik i Adam Siuta oraz jeden z UKS Basket 15 – Szymon Łabudzki. Trenerem zespołu jest – jak już wspomnieliśmy – M. Milan, zaś drugim trenerem Krzysztof Młot, którzy na co dzień pracują z koszykarskim narybkiem w UKS Basket 15 Przemyśl.

Podkarpacki zespół uplasował się na trzecim miejscu, przegrywając dwa spotkania. Z Użhorodem 72:84 oraz Egerem 69:74. Pokonał natomiast Słowaków z Michalovec 101:21. Turniej wygrali ci pierwsi, na drugim miejscu znaleźli się gospodarze, zaś czwarte miejsce przypadło Słowakom.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama