Od ponad roku nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu współpracują z instruktorami bowlingu klubu Japa. Wspólnie podjęli daleko idące wyzwanie – nauczyć podopiecznych ośrodka gry w kręgle.
Dzięki współpracy i zaangażowaniu nie tylko udało się zrealizować ten cel, ale przede wszystkim zaszczepić w dzieciakach pasję i chęć sportowej rywalizacji.A powodów do dumy nie brakuje, przemyscy zawodnicy w rozgrywanym 15 marca w Ropczycach VI Podkarpackim Turnieju Bowlingowym Ropczyce 2017 zdeklasowali reprezentantów innych klubów. W większości kategorii zdominowali podium i zdobyli większość pucharów.
– Chcemy również zaznaczyć, że podopieczni SOSW nr 1 w Przemyślu byli jednymi z najmłodszych uczestników Olimpiady Specjalnej. Wielkie brawa także dla nauczycieli, przede wszystkim wuefistki Joanny Bryzek, za wkład i zaangażowanie – dodaje A. Kulpa.
Jakub Szmyd – I miejsce
Paweł Wróbel – II miejsce
Paweł Droń – IV miejsce
Natalia Wojdyła – II miejsce
Agnieszka Wojdyła – III miejsce
Patrycja Rowińska – IV miejsce
Jakub Szmyd i Paweł Wróbel – II miejsce
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze