Reklama

Podpalił kota i wyrzucił płonące zwierzę przez okno

22-letni mężczyzna jest podejrzany o zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara 3 lat więzienia.

W środku nocy na ul. Sienkiewicza doszło do awantury domowej. Policja dostała informację, że pijany mężczyzna zakłóca ciszę nocną, jest agresywny i znęca się nad zwierzęciem.

Na miejscu policjanci ustalili, że 22-letni mężczyzna ze szczególnym okrucieństwem zabił trzymiesięcznego kota. Najpierw oblał zwierzę środkiem łatwopalnym, a następnie wyrzucił płonącego kota przez okno. Funkcjonariusze znaleźli martwe zwierzę kilka metrów od domu.  

Podejrzany o bestialskie czyny 22-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Miał ponad 2 promile.

Reklama

Przedstawiono mu zarzuty zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem i kradzieży oleju napędowego. Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zadecydował o objęciu podejrzanego policyjnym dozorem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2017-07-13 13:40:49

    Jesli zostało trochę oleju napędowego to  polać goscia podpalic a z okna to już sam wyskoczy .  Ciekawe czy spadnie na cztery lapy??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xcyz - niezalogowany 2017-07-13 15:19:06

    Jakie 3 lata? wsadzcie mu palce do oleju podpalcie i niech poczuje to co czuło to biedne zwierze ! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    yama - niezalogowany 2017-07-13 17:49:04

    No tak, życzycie gostkowi wszystkiego, co najgorsze, a sami, co robicie?!?youtube.com - poznaj swoje mięsoyoutube.com - drastyczne szokujące. i ty bierzesz w tym udział

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości