22-letni mężczyzna jest podejrzany o zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara 3 lat więzienia.
W środku nocy na ul. Sienkiewicza doszło do awantury domowej. Policja dostała informację, że pijany mężczyzna zakłóca ciszę nocną, jest agresywny i znęca się nad zwierzęciem.
Na miejscu policjanci ustalili, że 22-letni mężczyzna ze szczególnym okrucieństwem zabił trzymiesięcznego kota. Najpierw oblał zwierzę środkiem łatwopalnym, a następnie wyrzucił płonącego kota przez okno. Funkcjonariusze znaleźli martwe zwierzę kilka metrów od domu.
Podejrzany o bestialskie czyny 22-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Miał ponad 2 promile.
Przedstawiono mu zarzuty zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem i kradzieży oleju napędowego. Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zadecydował o objęciu podejrzanego policyjnym dozorem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jesli zostało trochę oleju napędowego to polać goscia podpalic a z okna to już sam wyskoczy . Ciekawe czy spadnie na cztery lapy??
Jakie 3 lata? wsadzcie mu palce do oleju podpalcie i niech poczuje to co czuło to biedne zwierze !
No tak, życzycie gostkowi wszystkiego, co najgorsze, a sami, co robicie?!?youtube.com - poznaj swoje mięsoyoutube.com - drastyczne szokujące. i ty bierzesz w tym udział
Jesli zostało trochę oleju napędowego to polać goscia podpalic a z okna to już sam wyskoczy . Ciekawe czy spadnie na cztery lapy??
Jakie 3 lata? wsadzcie mu palce do oleju podpalcie i niech poczuje to co czuło to biedne zwierze !
No tak, życzycie gostkowi wszystkiego, co najgorsze, a sami, co robicie?!?youtube.com - poznaj swoje mięsoyoutube.com - drastyczne szokujące. i ty bierzesz w tym udział